Waxed Flat maišas

Naujiena

Prekės kodas: 2e51d5bd8cbb8ea2fcb0714cfe275d1d

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€3800 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Coletac

Waxed Flat maišas

Šaudymo maišas skirtas ginklo balansavimui ant įvairių atramų. Maišą galima naudoti įvairiomis padėtimis, montuoti prie tiesiai prie ginklo arba prie specialių plokštelių. Taip pat galima naudoti kaip galinį maišą.

Ten kur netelpa trap bag – naudojamas Flat bag. Taip pat kai norima šaudyti nuo įvairių atramų, bet naudojant maišą kaip priekinė atramą, o trikojus kaip galinę atramą.

Svoris ±250g.

Išmatavimai 20x12x5cm

Spalvos: Juoda, Ruda, Smėlio, Raudona, Mėlyna.

Maišas pagamintas iš vaškuotos „drobės“ kas yra naujiena šaudymo padangėje. Specialiai apdirbta medžiaga ne tik atspari drėgmei, bet ir turi „kibumo“, bei standumo suglamžius savybių, kas ypatingai gerai veikia stabilizavimą.

Maišas užpildytas Coletac specialiai atrinktu lengvu polimeriniu mišiniu, kuris turi beveik tokį patį stabilumo faktorių, bet yra kur kas lengvesnis.

Turime daugiau Coletac produkcijos.

Visos Coletac prekės gaminamos pagal užsakymą. Pristatymo terminas 1-2 Savaitės.

Coletac – bendra US ir Latvijos kompanija, kuri specializuojasi tekstilinių atramų ginklams ir aksesuarų gamyboje. Jų produktai gerai vertinami PR tipo varžybose visame pasaulyje. Kadangi produkcija gamina Latvijoje – galime pasiūlyti greitą siuntimą ir kokybę atitinkančią kainą.

Plačiau: https://www.balticsniper.lt/?cat=1

https://coletac.eu/collections/waxed-canvas-gear/products/waxed-flatbag

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink