HTP slopintuvo apvalkalas

Prekės kodas: CLT-HTP

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: Coletac

HTP slopintuvo apvalkalas
Skirtas pusautomačiams – šturmo karabinams ir taikliojo šaulio ginklams – tačiau nėra pritaikytas šaudymui serijomis, tačiau trumpas šūvių serijas tikrai atlaikys. Pusautomčiai su trumpesniais nei 14” colių vamzdžiais gali nustebinti savo generuojamos šilumos kiekiu.
Šaudant tolimais atstumais, kiekviena smulkmena tampa kritiška. Kuo toliau, tuo daugiau tos detalės gali padaryti ar sugadinti jūsų šūvį. Pradėjus šaudyti, jūsų slopintuvas surenka daug šilumos. Ši šiluma pradeda kilti nuo slopintuvo ir sukuria miražą. Šis miražas trukdo gerai matyti taikinius.

Taip pat ginklas su slopintuvu iššovus daug šūvių paeiliui yra pavojingas šauliui ir komandos nariams dėl rizikos nusideginti pvz. perėjimuose nuo pagrindinio ginklo prie pistoleto.

HTP slopintuvo apvalkalas sukurtas taip, jog padeda suvaldyti šias rizikas. Mūsų apvalkalai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Vidinė medžiaga atlaiko iki 1650 laipsnių. Išorinis apvalkalas yra patvarus 1000 Denier Cordura nailonas, atsparus vandeniui ir atsparus blukimui, dilimui, puvimui. Mes netgi pasirinkome aukštos kokybės ugniai atsparius siūlus, kad kiekvienas apvalkalo aspektas galėtų atlaikyti sunkiausias sąlygas.

Apvalkalas užsakomas kiekvienam klientui atskirai. Prašome kreiptis ir pakonsultuosime, bei padėsime išsirinkti. Yra įvairių spalvų.

Turime daugiau Coletac produkcijos.

Išsamiau:
https://www.balticsniper.lt/?cat=1

https://coletac.eu/collections/suppressor-covers/products/htp-suppressor-cover

https://www.youtube.com/watch?v=qa-9Y9KjDIM
 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink