Sordin aktyvios ausinės Supreme MIL CC-2 ARC

Prekės kodas: Sordin-72332-06-S

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€56900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Sordin

Sordin Supreme MIL CC-2 yra profesionalios ausinės, sukurtos specialiai karinių ir saugumo pajėgų poreikiams. Šios ausinės buvo išvystytos ir pagamintos Sordin, žinomos švedų kompanijos, kuri yra pasaulinė lyderė kurianti aukštos kokybės klausos apsaugos ir komunikacijos sistemos.
Šios ausinės turi keletą svarbių savybių, leidžiančių jiems būti patikimiems ir efektyviems naudojant kovinėse ir saugumo operacijose.
1. Garsiakalbiai ir mikrofonai: Ausinės turi specialius garsiakalbius ir mikrofonus, kurie užtikrina puikią garso kokybę ir garso „švarumą“ net triukšmingoje aplinkoje.
2. Garso izoliacija: Sordin Supreme MIL CC-2 ausinės turi aktyvią garso izoliacijos technologiją, kuri blokuoja triukšmą iš aplinkos ir užtikrina, kad naudotojas girdėtų tik svarbius garsus ir komunikaciją. Tai yra labai svarbu kariniuose ir saugumo darbuose, kai aiškus girdėjimas ir sąmoningumas yra būtini.
3. Patvarumas: Ausinės yra sukurtos taip, kad būtų patvarios ir atsparios vandeniui bei dulkėms. Tai leidžia joms būti naudojamoms įvairiose oro sąlygose ir netinkamose aplinkos sąlygose.
4. Komfortas: Sordin Supreme MIL CC-2 ausinės yra sukonstruotos taip, kad būtų patogios naudoti ilgą laiką. Minkštos pagalvėles, užtikrina, kad ausinės būtų tinkamai pritaikytos ir suteiktų maksimalų komfortą naudotojui.
5. ARC tvirtinimas leis pritvirtinti ausines prie šalmo.

Hermetiškas baterijų skyrius
Vandeniui atsparūs mikrofonai (IP67).
Akumuliatoriaus taupymo funkcija, įspėjimas apie išsikrovusį akumuliatorių (40), automatinis išsijungimas (4h), baterijos veikimo laikas 600 val.
Garso lygio apribojimas, maks. 82 dB(A)
Du garsiakalbiai, vienas erdviniam klausymui, o kitas - radijui/ryšiams. Radijas / ryšys veikia net tada, kai išsikrovusios baterijos.
Padengta polimeru, kad būtų visiškai atspari vandeniui.
Plonas profilis, tinkantis tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams šauliams.
Atitinka MIL standartus MIL-STD-810g ir EMC-MIL-STD-461G.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink