Ultimatum Barreled Action – Deuce .22lr

Prekės kodas: IBI-Deuce-BA

Turimas kiekis: Išparduota

Ultimatum Barreled Action – Deuce .22lr

Mažo .22lr kalibro ginklo uokso ir vamzdžio sistema Ultimatum Deuce yra skirta PRS, NRL, ilgo nuotolio .22lr  varžyboms. Pagaminta remiantis populiariąja REM700 sistema, todėl puikiai tiks centrinio skėlimo ginklų buožėms ir kitiems aksesuarams.

Kertinis šios sistemos elementas – reguliuojamas „headspace“. Reguliuodami ir pritaikydami „headspace“ sumažinsite savo pataikymo sklaidą su bet kuria prieinama amunicija ar nauja gamybos partija.

Uoksas: Ultimatum Deuce – REM700 standarto, suderinamas su populiariausiais nuleistukais ir buožėmis. Speciali nuleistuko tvirtinimo sistema „trigger hanger“ palengvina jo išėmimą valymo metu, komplektuojama su 30 MOA vientisa Picatinny standarto pavaža optikos tvirtinimui. Uoksas padengtas Nitride apsaugine danga, suderinamas su daugeliu AICS standarto „rimfire“ dėtuvių ir „barrel nut“ vamzdžio tvirtinimo standartu.

Vamzdis: International Barrels – puikiai žinomi ir gerą reputaciją spėję užsitarnauti vamzdžiai, kuriuos naudoja aukščiausio lygio šauliai visame pasaulyje. Siūlomi įvairių ilgių, profilių, nerūdijančio plieno ir anglies pluošto. Galimi „shoulder fit“ ir „barrel nut“ montavimo standartai. Pastarasis pasižymi tuo, jog nesunkiai per kelias minutes sureguliuosite „headspace“ pagal jūsų turimą amuniciją!

Nuleistukas: Bix n Andy arba TriggerTech

Priimami individualūs užsakymai, priklausomai nuo vamzdžio parametrų. Konsultuojame ir padedame rasti tinkamiausią sprendimą, siūlome ir komplektuojame kitas ginklų sistemos dalis (buožes, optikas, nuleistukus ir kitus priedus).

 

Išsamiau gamintojo tinklapyje:

https://internationalbarrels.com/product/ultimatum-deuce-22lr-action/

https://internationalbarrels.com/product/rimfire-prefits/

YouTube:

https://youtu.be/lQJmyfJ1zTo

Plačiau:

https://www.balticsniper.lt

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink