Taktiniai apsauginiai akiniai WileyX WX VAPOR (3 lęšiai)

Prekės kodas: WX-3512

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: Wiley X

WX VAPOR lengvas rėmas pasižymi agresyviu dizainu ir išskirtiniu matymo lauku. Lankstus rėmas garantuoja prigludimą prie visų formų galvos, o guminis Twist Lock antgalis užtikrina puikų sukibimą beveik bet kokios veiklos metu. . Sukurtas atsižvelgiant į stilių ir patogumą, WX VAPOR yra skirtas apsaugoti jus nuo netikėtų smūgių.

lęšiai:
Grey
Lęšiai vienodai sugeria visas spalvas, todėl išsaugo tą patį spalvų suvokimą kaip ir be akinių nuo saulės. Jie puikiai tinka esant ryškiam apšvietimui, užtikrina maksimalų akinimo sumažinimą ir puikiai tinka visoms sporto šakoms lauke esant ryškioms sąlygoms, įskaitant golfą, bėgimą ir važiavimą dviračiu.
100% UVA/UVB apsauga

Skaidrūs
Su šiais lęšiais užtikrinamas maksimalus šviesos pralaidumas, todėl matysite tikslias spalvų reikšmes. Idealiai tinka miglotam ar apsiniaukusiam orui, taip pat temstant/auštant ir naudoti patalpose. Puikiai tinka uždarose patalpose, pavyzdžiui, skvošui, tenisui, rankiniam bei medžioklei ankstyvomis valandomis.
100% UVA/UVB apsauga

Light Rust
Lęšiai išfiltruoja daugumą mėlynos šviesos bangų (HEV), kurios yra pagrindinis akinimo ir miglos komponentas. Jie padidina kontrastą vidutinio ir silpno apšvietimo sąlygomis, todėl puikiai tinka daugeliui veiklos lauke ir viduje, pavyzdžiui: medžioklei, bėgimui, važinėjimui dviračiu, slidinėjimui, snieglenčių sportui, krepšiniui, rankiniui ir tenisui.
100% UVA/UVB apsauga

Korekciniai lęšiai:

Galimybė naudoti korekcinių lęšių įdėklą - PTX (parduodama atskirai) .

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink