Taktiniai apsauginiai akiniai WileyX Rogue COMM (3 lęšiai)

Prekės kodas: WX-2852

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€15000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Wiley X

WX ROGUE COMM nustato naują apsauginių akinių standartą. Plonas lenktas rėmelis COMM puikiai tinka po ausinėmis, o kartu su 360° prisitaikančia nosies dalimi, pusiau be apvado dizainu ir lengvu rėmu užtikrinamas nuolatinis patogus prigludimas. WX ROGUE COMM yra su trijų spalvų keičiamais lęšiais, todėl idealiai tinka bet kokioms apšvietimo sąlygoms, su kuriomis galite susidurti, užtikrinant fokusavimą visą dieną, kad ir kaip būtų.

lęšiai:
Grey
Lęšiai vienodai sugeria visas spalvas, todėl išsaugo tą patį spalvų suvokimą kaip ir be akinių nuo saulės. Jie puikiai tinka esant ryškiam apšvietimui, užtikrina maksimalų akinimo sumažinimą ir puikiai tinka visoms sporto šakoms lauke esant ryškioms sąlygoms, įskaitant golfą, bėgimą ir važiavimą dviračiu.
100% UVA/UVB apsauga

Skaidrūs
Su šiais lęšiais užtikrinamas maksimalus šviesos pralaidumas, todėl matysite tikslias spalvų reikšmes. Idealiai tinka miglotam ar apsiniaukusiam orui, taip pat temstant/auštant ir naudoti patalpose. Puikiai tinka uždarose patalpose, pavyzdžiui, skvošui, tenisui, rankiniam bei medžioklei ankstyvomis valandomis.
100% UVA/UVB apsauga

Light Rust
Lęšiai išfiltruoja daugumą mėlynos šviesos bangų (HEV), kurios yra pagrindinis akinimo ir miglos komponentas. Jie padidina kontrastą vidutinio ir silpno apšvietimo sąlygomis, todėl puikiai tinka daugeliui veiklos lauke ir viduje, pavyzdžiui: medžioklei, bėgimui, važinėjimui dviračiu, slidinėjimui, snieglenčių sportui, krepšiniui, rankiniui ir tenisui.
100% UVA/UVB apsauga

Korekciniai lęšiai:

Galimybė naudoti korekcinių lęšių įdėklą - PTX (parduodama atskirai) .

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink