Ultimatum Barreled Action – Deadline Gen 2

Prekės kodas: IBI-prefit-carbon

Turimas kiekis: Išparduota

Ultimatum Barreled Action – Deadline Gen 2

Pristatome „custom“ ginklų sistemos branduolį – Ultimatum Deadline Gen 2 uokso ir International Barrels vamzdžio komplektą. Šios dvi svarbiausios sudedamosios gaminamos vienoje įmonėje, todėl suderinamumas ir kokybės kontrolė garantuota. Sistema leidžia lengvai keisti vamzdžius ir kalibrus nuo .223 iki 6.5PRC, per mažiau nei 10min.! Pasirinkus nuleistuką jums beliks viską patalpinti į buožę ir pirmyn, jūsų ginklas paruoštas.

Uoksas: Ultimatum Deadline Gen 2 – trijų auselių 60° pakėlimo spyna užtikrina greitą ginklo pertaisymą. Antros kartos uoksas pagamintas iš kietesnio metalo, kuris lengvai atlaiko Short Magnum kalibrų sukeliamos atatrankos apkrovas ir užtikrina didesnį bendrą uokso tvirtumą. Didesnis skeltuvo išorinis skersmuo padidina stiprumą. Kitos savybės: dviguba skeltuvo spyruoklė su laisvai plaukiojančia įvore, ¼“ ilgesnė pertaisymo rankenėlė, papildomas kampas tūtelių išmetimo angoje apsaugo jas pertaisymo metu. Populiariausio REM700 standarto, suderinama su populiariausiais nuleistukais ir buožėmis.

Vamzdis: International Barrels – puikiai žinomi ir gerą reputaciją spėję užsitarnauti vamzdžiai, kuriuos naudoja aukščiausio lygio šauliai visame pasaulyje. Siūlomi įvairių ilgių, profilių, nerūdijančio plieno ir net anglies pluošto, bet kurio norimo kalibro. Galimi „shoulder fit“ ir „barrel nut“ montavimo standartai. Pastarasis pasižymi tuo, jog nesunkiai per kelias minutes vamzdį pasikeisite patys, tam prireiks tik kelių papildomų prietaisų.  

Nuleistukas: Bix n Andy arba TriggerTech

Priimami individualūs užsakymai, priklausomai nuo pageidaujamo kalibro, vamzdžio ir kitų parametrų. Konsultuojame ir padedame rasti tinkamiausią sprendimą, siūlome ir komplektuojame kitas ginklų sistemos dalis (buožes, optikas, nuleistukus ir kitus priedus).

 

Išsamiau gamintojo tinklapyje:

https://internationalbarrels.com/product-category/ultimatum-precision/actions/deadline/

https://internationalbarrels.com/product/prefits/

https://internationalbarrels.com/product/carbon-prefits/

YouTube:

https://youtu.be/EpIndlSc8Es

Plačiau:

https://www.balticsniper.lt

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink